TYÖVALO PROFLEX GLADIATOR HALK. 160MM KUMIPOHJA
| Tuotetunnus (SKU):
1G3003710021
Noudon saatavuutta ei voitu ladata
Tämä TYÖVALO PROFLEX GLADIATOR halkaisijaltaan 160mm kumipohjalla on erinomainen lisävalaisin työkoneisiin ja ajoneuvoihin.
- Tehokas lisävalo työskentelyyn
- Halkaisija 160mm
- Kestävä kumipohja takaa hyvän asennuksen
- Sopii monenlaiseen ajoneuvokäyttöön
Tilaa nyt ja paranna näkyvyyttäsi työssä!
- Paino: 1.18kg (net 1.18kg)
TYÖVALO PROFLEX GLADIATOR HALK. 160MM KUMIPOHJA on jälkitilattu ja toimitetaan heti kun sitä on taas varastossa.
Ei näytettävää sisältöä.
Ei näytettävää sisältöä.
Ei näytettävää sisältöä.
Ei näytettävää sisältöä.
Palautus
Tuotteilla on Suomen kuluttajansuojalain mukainen vaihto- ja palautusoikeus. Palautettavien tuotteiden on oltava käyttämättömiä, ehjiä ja puhtaissa sekä ehjissä myyntipakkauksissaan. Esim. sähköosilla testaaminen tai paikoillaan käyttäminen katkaisee palautusoikeuden. Palautus on tehtävä 100 vrk sisällä toimituksesta.
Takuu
Takuuajan pituus vaihtelee tuoteryhmittäin, merkeittäin ja tuotteittain. Takuu koskee vain ja ainaostaan tuotetta ja sen mahdollisia raaka-aine ja valmistusvirheitä. Ulkopuolisen tekijän vioittamia tuotteita emme korvaa. Viallisesta tuotteesta on on oltava viipymättä yhteydessä asiakaspalveluumme, mahdollisten lisävahinkojen ja -kulujen välttämiseksi.
Lue tarkemmat palautus- ja takuuehdot täältä.
Ei näytettävää sisältöä.
